Zhvishet Alban Ramosaj! Sfidon të ftohtin

By

Këngëtari Alban Ramosaj njihet për vokali e tij por krahas vokalit e muzikës që promovon ai ka dhe një fizik mashkullor e një fytyrê me tipare karakteristike, ajo që të tërheq vëmendjen sapo ta shohësh atë.

E një fotografi e postuar në rrjetin social na tregon Albanin me muskuj e me një trup shumë të tonifikuar.

I zhveshur në rrugë në këto temperatura të ftohta, ai sa për të na qetësuar tregon që nuk ka ftohtë. Me siguri nuk kanë ftohtë as adhurueset dhe ndjekset e tij që e kanë parë këtë foto. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm