35 vite karrierë pa skandale për Remzie Osmanin (VIDEO)

By

Remzie Osmani shpalosi shumë gjëra në një intervistë për Prive, të shtunën që sapo kaloi.

Këngëtarja foli për karrierën e saj 35 vjeçare në muzikë, pa asnjë skandal deri sot.

Ajo tregoi gjëra interesante për veten dhe zbuloi se e ka në mend të sjellë shumë shpejtë një album të ri, pas 3 vjetësh.

Se çfarë tha ajo gjatë intervistë, klikoni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm