Rezarta publikon këngën dedikuar bashkëshortit

By

Këngëtarja Rezarta Shkurta sapo ka publikuar edhe në Youtube projektin e ri muzikor, pas një pauze dy vjeçare prej ‘E Dehur’ që konkuroi në vitin 2014 tek festivali ‘Kënga Magjike’.

‘Gjysma ime’ është projekti i ri i publikuar që na sjellë Rezartën me një baladë e më në formë se kurrë.

Për videoklipin është përkujdesur Max Production, për muzikën Elgit Doda dhe tekstin Alex.

Që nga momenti I lansimit kënga filloi të marrë kritika pozitive dhe duket se do të jetë një këngë e denjë për rikthimin e Rrezartës në muzikë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm