Pa fjalë: Rita mahnitë në paraqitjen e fundit

By

Rita Ora dhe pse jo aktive në muzikë që një kohë mjaft të gjatë, mbas vetes ka gjithmonë vëmendjen e medias.

Bukuroshja e cila po përgatit albumin e ri dhe kohë kur nuk ka koncerte po e shfrytëzon për projekte të reja dhe punët në kampanjat e modës si imazh i shumë firmave.

Së fundmi, Rita ka postuar një fotografi në Instagramin e saj ku kishte të veshur një fustan të zi e të hapur ku i vinte në pa këmbët e saja elegante.

Me një pallto të kuqe mbi fustan Rita vetëm sa e shtonte elegancën duke vulosur se pse çdo herë merr kritika të mira është në sy të analistëve të modës pasi që ka një nuhatje të mirë në këtë fushë dhe gjithmonë shfaqet e guximshme e surprizon me paraqitjet e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm