Orinda Huta me dasëm madhështore! (VIDEO)

By

Simpatinë e dashurinë e saj nga publiku këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta e morri me këngën ‘Të dua’ teksa u shndërrua në një artiste e cila sillte produkte që arritën të marrin vëmendje mjaft të madhe.

Por kohët e fundit Orinda është pasive në botën muzikës duke u aangazhuar kështu më tepër në televizion.

Duke lënë anash punën e karrierën në muzikë adhuruesit shpesh janë të etur për jeten private e planet e se ardhmes për personat publk.

Këngëtarja sonte do të jetë pjesë e emisionit Prive ku do të shpalosë të rejat më të fundit nga jeta e saj private dhe publike.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm