Komplet e papritur: Ja cila këngëtare e njohur zbarkon në ‘Threedots’ të Flori Mumajesit

By

Eshtë njëra ndër këngëtaret që  krijon lajm me fotot e saj dhe projektet të cilat gjithmonë janë të veçanta si për nga stili e nga personaliteti  më ekspilicit që e karakterizon.

Jeta e saj private është gjithmonë në sy  të medieve online, por siç duket këngëtarja Altuna Sejdiu e din fare mire shprehjen që  ‘çdo publicitet është publicitet i mirë’ andaj nuk reagon ndaj lajmeve për të.

Kënga e fundit e këngëtares ishte ‘Bermuda’ e cila u lansua pak javë më parë ku Tuna dëshmoi formën e mirë dhe seriozitetin e’ kthimit’ në muzikë  duke realizuar këngë më shpesh se në të kaluarën pasiqë ‘Bermuda ‘ vie relativsht në një kohë të shkurtër,  menjëhërë pas bashkëpunimit’ Zemra Jem’ me  Vig Popa.

Siç duket  stina e dimrit për të gjithë artistet do të thotë të mbyllen në studio dhe të përgatit këngët e reja për muajt që po vijnë.

Së fundmi, Tuna është parë në ambientet e studiove ‘Threedots Production’ me pronarin e produksionit Flori në qendrën e fotografisë me ç’rast  Tuna kishte vendosur mbishkrimin ‘ Materniteti muzikor’.

Kjo është paska për tu çuditur sepse dyshja në fjalë nuk kanë bashkëpunuar shpesh më parë në muzikë. Se a do na vie bashkëpunimi më i papritur i estrades sonë, apo vetëm Tuna ka dashur ti ndërroj bashkëpuntoret për projektin e ri pritet koha ose ne ta zbulojmë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm