Si po i shkon martesa e dytë Safete Mustafës?!

By

Safete Mustafa më e madhja e motrave Mustafa e cila u përball me humbjen e bashkëshortit të saj vite më parë dhe problemet e saj në patundshmëri ishte shpeshherë temë e shumë portaleve tona.

Por këngëtarja tashmë ka lënë të kaluarën pas shpine dhe po shijon martesën e saj dhe krijimin e jetës së re, me bashkëshortin e saj .

Jeta private e personave publik është gjithmonë në vëmendje jo vetëm mediatike, por zgjonë një kërsheri tek publiku i gjerë dhe adhuruesit e këngëtares.

Gjitha detajet e jetës dhe marrëdhënies me bashkëshortin mundë ti kuptoni nesër në emisionin ‘Prive’ me fillim nga ora 19:00 ku Safetja rrëfehet për jetën e saj të re. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm