Kjo është artistja që pikturon këngëtaret dhe modelet tona nëpër spote të ndryshme (VIDEO)

By

Emri i Teuta Bajgorës nuk është i ri në Show Biz, jo rrallë herë ajo shihet si emri që falënderohet nga artistët në klipe e fotosesione të ndryshme e krejt kjo për shkak të punës që ajo bën.

Ajo tashmë njihet si artiste e body paint ku lyen me ngjyrë trupin e zhveshur të artisteve.

Puna e sajë është parë në klipet e shumë këngëtareve dhe modeleve të njohura shqiptare.

Se për cilat këngëtare e modele bëhet fjala mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm