3 milionë për 24 për, Dua Lipa e Calvin Harris bënë xhiron e botës (VIDEO)

By

As 24 orë tamam dhe ata morën 3 milionë klikime.

Videoja interesante e këngës “One Kiss”, nga Dua Lipa e DJ Calvin Harris, ka bërë xhiron e botës duke marrë me miliona klikime në vetëm një ditë të plotë.

Dyshja patën sukses të jashtëzakonshëm dhe për këtë janë krenarë.

Madje Dua ka bërë një dedikim në Instagram, ku falënderon edhe ekipin që i realizuan videon e kësaj kënge.

“Kam punuar me një ekip ëndrrash”, ka shkruar Dua. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm