3 Milion për ‘Rude Girl’

By

Dafina Zeqiri e cila për momentin është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj po shijon sukses edhe me muzikë.

Projekti i fundit që erdhi me Dj Flow dhe Lumi B është ndër më të dëgjuarat për momentin.

Kjo këngë ka kaluar milionin e tretë të shikueshmërisë në rrjetin më të madh të videove online.

Ky sukses mesa duket do të përsëritet në 2016-tën pasiqë Lumi ka treguar se me Dafinën do të publikohet edhe një tjetër projekt.

https://www.youtube.com/watch?v=iFFaGJFBulE

Artikuj të ngjashëm