3 këngëtaret e famshme shqiptare ‘pjesë’ e këngës së Skerdit me Gent Fatalin (VIDEO)

By

Dje u publikua bashkëpunimi i Skerdit me Gent Fatalin.

Kënga e quajtur “Melodia” ka arritur gati 200 mijë klikime në 24 orë dhe është shpërndarë gjithandej.

Nëse e keni dëgjuar me vëmendje tekstin, mbase mund ta keni kuptuar deri tash por nëse jo, ua themi ne.

Në tekst të këtij projekti përmenden Era Istrefi, Dua Lipa dhe Bebe Resha.

“Pom pëlqen Era, mi Bebe, e Dua”, thotë Genti në këngë.

Dëgjojeni sërish dhe gjejeni më pas./Prive.al

Artikuj të ngjashëm