2TON mjaft i afërt me këngëtaren e njohur! (FOTO)

By

Reperi 2TON së fundmi u përfol për një lidhje me këngëtaren Daniela Kamberi e njohur me emrin e artit si FIBI por një gjë e tillë as nuk u konfirmua as nuk u hodh posht nga dyshja.

Dilemat në këtë drejtim vazhdojnë të jenë ende të mëdha por mbrëmja e kaluar na befasoi të gjitëve pasi artisti u gjet në shoqërinë e një këngëtareje krejtësisht tjetër.

Bëhet fjalë për Adelina Tahirin me të cilën artisti u pa mjaft i afërt por ky takim ishte zhvilluar vetëm për shkak se dyshja kishin për të performuar së bashku në njërin nga klubet e Zvicrrës dhe se mes tyre përpos miqësisë së mirë nuk ka asgjë tjetër.

Më poshtë keni edhe fotografitë e publikuara nga dyshja në profilet rrespektive. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm