2Ton lanson albumin e parë në karrierë

By

Mbrëmë 2Ton ka lansuar albumin e tij të parë në karrierë.

‘Passion’ mban emrin albumi i 2Ton.

Përveq këngëve solo, në këtë album këngëtari ka bashkëpunuar me disa nga emrat e njohur të estradës.

Në albumin e tij, ai ka sjellur projekt muzikor me Majk, Nego, Tarto, Blleki dhe me Festim.

Ky album është publikuar si shenjë falenderimi për të gjithë ata që e kanë përkahur artistin që nga dita e parë e deri më tani.

Albumin e keni të disponueshëm për ta dëgjuar në platformat digjitale si: Spotify, Apple Music dhe Deezer.

Dëgjojeni! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

 

Artikuj të ngjashëm