2po2 dhe Capital T sjellin ‘Borëbardhën’ (VIDEO)

By

2po2 dhe Capital T kanë publikuar projektin e ri.

‘Borëbardha’ quhet kënga që bëri bashkë dajë dhe nip.

Muzika është realizuar nga Rzon teksa për të tjerat janë përkujdesur të dy reperët.

2po2 dhe Capo janë bashkuar shpesh herë për duet duke i kthyer ato në mega hite./Prive.al

Artikuj të ngjashëm