2po2 befason me pamjen në klipin që sapo u publikua (VIDEO)

By

2po2 është rikthyer me projekt të ri.

Reperi sapo publikoi këngën me titull “Vida”.

Përveç tekstit dhe klipit, në sy bie edhe pamja e tij e cila është ndryshe nga herë të tjera.

Artisti u shfaq me flokë të gjata, si asnjëherë më parë.

Më poshtë projekti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm