As Blero nuk i shpëton trendit të fundit! (FOTO)

By

Padyshim që Blero është njëri prej këngëtarëve më të përfolur.

Që një kohë të gjatë ai është në qendër për shkak të diskutimeve mbi lidhjen e tij me bukuroshen Afrona Dika e paraprakisht edhe për martesën dhe divorcin me aktoren Teuta Krasniqi.

Mirëpo Blero kësaj rradhe nuk përflitet për jetën private por për një tjetër zhvillim.

Ai nuk i ka shpëtuar trendit të fundit të cilin po e ndjekin të gjithë. Edhe ai ka vendosur të mbajë trupin në formë dhe ka filluar të vizitojë palestrën.

Këngëtari ka postuar një fotografi nga fitnesi në Snapchat ku shihet i lodhur nga ushtrimet e tepërta të cilat shpresojmë që do japin rezultatin e synuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm