Sa ndikon politika në jetën seksuale të Erion Veliajt? (VIDEO)

By

I pari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në emisionin  e së Shtunës, iu përgjigj intervistës 60 sekondëshe për Prive.

I pyetur se çka do të ishte nëse nuk do të ishte politikan ai thotë se në vend të politikës do të ishte duke punuar diku në Afrikë.Vesi i tij më i keq është se i han thonjtë.Kurse këngëtarët që i dègjon më së shumti janë Alban Skenderaj, Era Istrefi, Dua Lipa e Rita Ora.

Kush është shpirti i tij binjak, për çka do e kishte lënë politikën dhe sa ndikon politika në jetën e tij seksuale?

Përgjigjet e këtyre pyetjeve mund t’i shihni në intervistën e tij të plotë 60 sekondëshe në kanalin e Prive në Youtube.

Artikuj të ngjashëm