Ryva ft Tarabuka Band & DJ Star vijnë me ‘Krejt kena mi bo’

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi pas bashkëpunimit të parë që pati me Dj Star dhe Tarabuka Band gjatë natës së kaluar ka bërë promovimin e këngës së re ‘Krejt kena mi bo’.

Kënga është e realizuar me muzikë nga Masiveproduction dhe me videoklip nga Urban Graphics. Si gjithmonë edhe kjo këngë e Ryvës është me shumë ritëm dhe mjaft verore.

Duhet përkujtuar që bashkëpunimi i tyre i parë i këngës ‘Dalim Sonte’ arriti sukses fantastik.

Artikuj të ngjashëm