Çka po ndodh me Stresin?! (FOTO)

By

Pasi për një periudhë kohore qëndroi larg vendlindjes në mënyrë pak enigmatike, Stresi që prej rikthimit në Shqipëri është treguar tejet aktiv në rrjete sociale.

Çdo pjesë nga përditshmëria e tij nga Arkimedi po ndahet me fansat në Instagram që sot janë shqetësoi pak fansat e tij me një foto ku shihej i shtrirë në spital.

Megjithatë, nga kjo vizitë në spital duket të mos ketë pasur asgjë serioze dhe madje Stresi ka gjetur mënyrë edhe të bëj shaka.

‘Tu e mat tensionin sepse në këtë moshë nuk bëhem synet jo t’kotë e keni’ – ka qenë përshkrimi me të cilin reperi e ka shoqëruar imazhin e postuar. Ta ketë kryer këtë procedurë Stresi vite më parë ?! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm