E pabesueshme: Cila këngëtare shumë e famshme është vogëlushja në foto

By

Këngëtarja Enca Haxhia rikthimet në kohë i ka të shpeshta dhe publikisht, shpreh shpesh mallin për fëmijërinë dhe adoleshencën.

Mbretëresha e Instagramit e ka dëshmuar se vazhdon të mbaj kontakte edhe me mësimdhënës e profesorë por mbrëmë ajo është rikthyer në fëmijërinë e hershme.

Në fotot e publikuara në Snapchat, Enca duket të ketë ndryshuar drastikisht nga ajo periudhë dhe këtë e ka thënë edhe vetë nën mbishkrimin se puberteti e ka goditur fort. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm