Chris Brown e vë në ‘flakë’ qytetin e Durrësit! (VIDEO)

By

Rap këngëtari me famë ndërkombtare Chris Brown, dje ka mbajur koncert në qytetin shqiptar, në Durrës, ku edhe shënohet hera e parë e tij e ardhjes në tokë shqiptare.

Padyshim, që lajmi për ardhjen e tij bërë jehonë të madhe mediatike, ku ajo u pasqyrua edhe dje nga numri i madh i njerëzve që ishin prezent.

Nga videot e realizuara pikërisht nga ambientet e brendshme gjatë këtij koncerti, duket se atmosfera ka qenë në mbi nivel, dhe e gjitha kjo falë vet artistit Brown.

Gjithashtu, sonte një material enkas të përgaditur për të, mund ta shihni në emisionin Prive, me Liberta Spahiun, me fillim nga ora 19:00./Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm