Bleta Brovina ka gati këngën e re

By

Ka pak kohë që ka depërtuar në tregun muzikor shqiptar por duket se pritja e mirë nga publiku ka bërë që Bleta Brovina të mos ndalet me punë.

Vera nuk do kaloj pa projekt nga këngëtarja që tashmë ka përfunduar këngën e re.

Ky krijim muzikor është punuar tek Bini Diez, ka tekst të 2Ton dhe videoklip të vizuelizuar nga Entermedia.

Në pak nga çfarë ka ndarë prej xhirimeve, Bleta duket se do e bëj verën edhe më nxehtë. Pritja për projektin e ri do merr fund shumë shpejt… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm