Nuk fshihen më: Dardani dhe Florenta me foton e parë së bashku

By

Pak javë më parë, Prive.al ju solli pamje ekskluzive të Dardan Berishës dhe Florenta Islamit teksa shkëmbenin puthje pasionante në rrugët e kryeqytetit.

Megjithëse për një lidhje të mundshme përflitej tash e sa kohë, deri tek fotot nuk kishte asgjë zyrtare.

E një hap tjetër është ndërmarrë sot kur Florenta ka postuar foto me Dardanin duke mos e fshehur më relacionin me njëri-tjetrin.

Bukuroshja dhe basketbollisti kanë shijuar disa ditë pushimesh në Europë nga ku sipas gjasave kanë vendosur të zyrtarizojnë për publikun lidhjen e tyre. /Prive.al/

Screenshot_2016-06-12-19-09-16

Artikuj të ngjashëm