EKSKLUZIVE! Agon Amiga: Afërdita Dreshaj më shkatërroi martesën

By

Ishte Shtatori i vitit 2013 kur Agon Amiga kurorëzoi dashurinë me Egzona Sylën, vajzën që e deshi shumë.

Deri verën e kaluar, për çiftin gjithçka ndryshoi kur diçka hyri në mes. Bisedat e publikuara pas klipit ‘Topless’ me Afërdita Dreshajn u thanë se ishin shkaku i ndarjes.

Këtë Agoni e konfirmoi ekskluzivisht në Prive duke thënë se ka gabuar.

‘Është e vërtetë, pa naj qëllim, unë kom dasht veq me kry projektin por ajo ka pas qëllime tjera që mu më kanë kushtu shumë’ – u shpreh reperi.

Ai mes tjerash në Prive foli edhe për momentit pas publikimit të bisedave, stresit dhe rikthimin eventual.

‘E meriton me qenë e lumtur’ – u shpreh Amiga për ish-personin e zemrës, Egzonën.

Intervistën EKSKLUZIVE e gjeni të plotë në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm