Nasty D publikon ‘Me mu’

By

‘Me mu’ quhet kënga më e re e publikuar nga reperi Nasty D e cila e risjell atë pas projektit paraprak të titulluar ‘Çka po thojnë’.

Projekti i ri është shkruar nga vet reperi me miksim nga Bergim Demaj dhe me klip nga produksioni ‘Tik Tak Video’

 

Kujtojmë se Nasty D ka disa vite që është aktiv në muzikë dhe pas ‘Me mu’ ai së shpejti do publikoj edhe video klipe të tjera duke mos u ndalur me kaq.

Artikuj të ngjashëm