22 vjet i martuar, prezantuesi shqiptar ka për të thënë diçka

By

Prezantuesi i njohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun, sot feston 22-vjetorin e lidhjes me bashkëshorten e tij.

Bëhet fjalë për Adi Krastë, i cili hyri në Instagram për të postuar një fotografi të bukur dhe shumë domëthënese.

Ai publikoi një imazh ku shihen duart e çiftit me unaza të martesës.

’22 vite të bukura sot’, shkroi ai nën fotografinë e cila mori shumë komente urimi për lidhjen./Prive.al

View this post on Instagram

22 beautiful years today!🤓 Foto Armando Babani

A post shared by Adi Krasta (@adi_krasta) on

Artikuj të ngjashëm