Diellza Kolgeci zbulon të dashurin!

By

Diellza Kolgeci tash e një kohë nuk është përmendur fare për jetën private. Por, në heshtje dhe larg vëmendjes mediatike, ikona e bukurisë duket se e ka gjetur rehatinë shpirtërore.

Për emisionin Natën në televizionin publik, Diellza tha se është në një lidhje.

‘Jam në lidhje, por as e fejuar as e martuar. Kur të jem me dokumenta atëherë do e bëj publike’ – tha Diellza.

Kur u pyet se kush është fatlumi, ajo tha se ai është arkitekt me profesion dhe person që nuk dëshiron të jetë në rrjedhat e jetës publike. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm