Endri me videoklip premierë

By

Endri, është artisti më i ri në moshë që në On Records.

Ai pas projektit “Dy zemra”, sapo ka publikuar këngën e tij më të re.

Ky krijim muzikor mban vulën Zzap & Chris dhe videoklipi është realizuar nga XL Films, dhe do të publikohet sot në orën 18:00. /prive.al

Artikuj të ngjashëm