2020-a, vit i vështirë për Fjolla Morinën! (VIDEO)

By

Ky vit ka qenë i vështirë për Fjolla Morinën.

Në një intervistë dhënë për Prive, këngëtarja ka treguar pse ka qenë më pak aktive në muzikë dhe në rrjete sociale por ka zbuluar edhe nëse është në një lidhje.

Poashtu, Fjolla ka folur edhe për biznesin e saj të ri të cilin e ka hapur në kohë pandemie.

Ndiqeni intervistën e saj të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm