2018-ta erdhi për Vesa Lumën: Këngëtarja, e para që feston Vitin e Ri (FOTO)

By

Këngëtarja Vesa Luma ka qenë e para që ka festuar Vitin e ri 2018!

Në një rrethanë ku fytyrat publike janë të shpërndara në shumë vende të botës për të performuar, Vesa, e zhvendosur së fundmi në Zelandë të re me djalin dhe Big Bastën ia ka bërë ‘sefte’ 2018-tës.

Kemi kuzhinierin tone personal per mbremjen e Vitit te Ri ❤️?❤️?#newyear2018 #lian #vitiiri2018 #newyearseve #2018 #newyear

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Nga Auckland i Zelandës, përmes rrjeteve sociale dhe lidhjeve LIVE, Luma i ka uruar çdo të mirë ndjekësve të saj në vitin që po hyjmë.

Urime! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm