20 vjet karrierë, Ghetto Geasy ka disa fjalë për fansat e tij (FOTO)

By

Para pak ditësh, Ghetto Geasy, publikoi projektin me titull “Amante”.

Kënga në klipin e së cilës shfaqet balerina Klaudia Pepa, po pëlqehet nga adhuruesit e muzikës së tij. Projekti numëron gati 1 milion klikime në youtube.

Ghetto Geasy, pasi pa këtë sukses pati për të thënë diçka përmes Instagramit ku postoi një fotografi të vetes.

“Gjithmone koke ulur prane jush qe me doni dhe qe keni qene vazhdimisht me mua ne kete rrugetim te perbashket tash e 20 vjet”, ka shkruar ai.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm