2 vjetori i Ansit: Andrra uron me foto në veshje kombëtare

By

Ansi, djali i këngëtarit Sinan Hoxha dhe bukuroshes Andrra Destani feston sot ditëlindjen e dytë.

Në këtë ditë të veçantë, ka qenë Andrra që e ka uruar përmes rrjeteve sociale ku është shprehur: ’ S’do mundesha kurre te isha mjaftueshem falenderuese per Ty, qe diteve te mia i dhe arsye e jetes sime tjeter kuptim. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty…❤️ Gezuar ditelindjen shpirti mamit!’

Urimi është përcjellur me foto profesionale të realizuara nga kompania e Rezarta Shkurtës ku familja shfaqen në veshje tradicionale shqiptare.

Edhe 100 për Ansin e vogël! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm