2 Ton vjen ndryshe: Publikon projektin kushtuar personit më të shtrenjtë

By

Jemi mësuar të dëgjojmë këngëtarin me melodi më verore dhe tekste kushtuar një interesi romantik.

Por kësaj radhe ai erdhi me një projekt më ndryshe kushtuar personit më të shtrenjtë – nënës.

Për muzikën dhe tekstin u kujdes ai dhe projekti u realizua vetëm në versionin audio.

Fjalë të ndjera për nënën, për rëndësinë e saj në jetën e tij, këngëtari i shkrin në tekstin e këngës, që titullohet “Nane”.

Ndiqni projektin e tij të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm