“2 Gisht Mjaltë 2”? – Ermal Mamaqi sapo shtoi dyshimet

By

Filmi “2 Gisht Mjaltë” me protagonistë kryesorë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata, theu rekord shikueshmërie në trojet shqiptare.

Që në ditën e parë, u shitën mijëra bileta në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni.

Interesimi për të parë komedinë e dy artistëve shumë të njohur, për herë të parë bashkë në një projekt filmik, ka qenë jashtëzakonisht i madh dhe prandaj dyshimet për një të dytë është shtuar kohëve të fundit.

Prezantuesit/aktori Ermal Mamaqi ka lënë një pikëpyetje lidhur me një episod të dytë.

Derisa ishte i ftuar në emisionin “Dita Jonë”, Ermali u pyet nëse filmi do të vazhdojë.

“2 Gisht Mjaltë 2”? – Pse jo. Kjo po kthehet në biznes dhe pse jo”.

Nëse nuk e dini, javë më parë, Ermali tha se filmi ka kushtuar më shumë se 200 mijë euro./Prive.al

Image result for 2 gisht mjalte

Artikuj të ngjashëm