Seldi publikon këngën e re

By

Seldi Qalliu sapo ka publikuar këngën e tij të re e cila vjen në bashkëpunim me Dorutinën. Kënga ‘So leht’ ka tekst të vetë dyshes kurse për muzikën është përkujdesur Irkenc Hyka.

XL Films është produksioni me të cilin Seldi dhe Doruntina kanë vendosur të bashkëpunojnë për videoklipin.

Krijimi muzikor ka një fabulë tipike të dashurisë mes një vajze dhe një djali. Në momentet e para nga publikimi, ky projekt është mirëpritur nga publiku.

Ky projekt pason ‘Mos ta nin’ që Seldi e solli në bashkëpunim me Besjan Gashin/prive.al/

Artikuj të ngjashëm