Kastro Zizo poston foto gjatë marrëdhënieve intime

By

Këngëtari Kastro Zizo ka postuar në Facebook një foto, ku shihet i zhveshur dhe me duart e një femre në fytyrë.

“Ditë e re, nafuck e re”, shkruante Kastro.

Pas disa orësh ndoshta shkaku i reagimeve, këngëtari e ka hequr nga profili foton./LAPSI.AL/

Screenshot_2016-02-17-16-12-53

Artikuj të ngjashëm