Gold Ag pyet fansat se a e dëshirojnë këngën e re këtë javë

By

Ai njihet si një ndër ‘rekordmenët’ e skenës shqiptare kur bëhet fjalë për numrin e projekteve muzikore që sjell.

Por paralelisht me këngët e shumta, për reperin Gold AG vijnë edhe sukseset me miliona të shikimeve dhe dëgjueshmëri të madhe të projekteve.

Duket se këngën e re ai e ka gati dhe ky krijim muzikor thjesht pret dritën e gjelbër nga fansat.

Përmes një postimi në Facebook, reperi i ka pyetur ata që pëlqejnë muzikën e tij se a e dëshirojnë këngën e re këtë javë.

Kujtojmë se së shpejti, Goldi do sjell bashkëpunimin e shumëpritur me këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behluli. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm