Laura Nezha, në top formë në klipin e ri!

By

Këngëtarja Laura Nezha ka publikuar këngën e saj të re të titulluar ‘Luv that’.

Për realizimin e këtij krijimi muzikor ajo në tërësi ka bashkëpunuar me Stinen që është përkujdesur për tekstin dhe muzikën.

Videoklipi në të cilin Laura shfaqet në top formë me linja perfekte mban vulën e ND Film Pro.

Ky projekt e sjell këngëtaren mjaft më ndryshe, krahasuar me baladat e sukesshme si ‘Jo se di’, konkurruese në festivalin ‘Kënga Magjike’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm