Përse u bënë bashkë Dhurata Dora dhe Dafina Zeqiri ?! (FOTO)

By

Janë dy prej këngëtareve më të sukessshme të momentit në skenën shqiptare.

Dhurata Dora dhe Dafina Zeqiri që raportin kolegial e kanë të shkëlqyer janë parë duke pozuar bashkë me njëra-tjetrën në një foto në Snapchat.

Por, kjo nuk është shenjë e një dueti që mund të vijë së shpejti, i cili definitivisht do të ishte shumë i pritur nga publiku.

Ato thjesht janë takuar në vendin ku ‘gravitojnë’ yjet shqiptarë, tek studio e grimeres profesionale Sellma dhe Kacit.

Nga çfarë shihet në foto, dyshja po kalojnë shkëlqyeshëm me njëra-tjetrën. /Prive.al/

image-067454182a685afd48a88f4dae3ef9fa8782a51fe892d3833a7672442246e45c-V

Artikuj të ngjashëm