Kallashi vjen me ‘Nana dimri’

By

Kallashi ka publikuar këngën e saj më të re ‘Nana dimri’ me të cilën përmbyll vitin 2015 i cili rezultoi mjaft i suksesshëm edhe në planin profesional si këngëtare.

Muzika dhe orkestrimi e kësaj kënge është bërë nga Ervin Gonxhi kurse teksti është shkruar nga Vojsava Alia.

Për videoklipin ku Kallashi shfaqet e nxehtë është përkujdesur produksioni SWART.

Artikuj të ngjashëm