Vedat Ademi publikon këngën e re

By

Vedat Ademi pas një periudhe të mungesës me krijime muzikore, sonte ka publikuar këngën e tij të re të titulluar ‘Panorama’.

Kënga ka tekst të Endrit Mumajesit e muzikë të Kledi Bahitit dhe hyn në kuadrin e prodhimeve të Threedots.

Videoklipi është realizuar nga Pro Video teksa kënga në sinkron me identitetin artistik të Vedatit, sjell edhe risi.

Përshtypjet dhe kritikat nga publiku janë tejet pozitive që në minutat e parë nga publikimi. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm