Nuk ka qenë që dy vjet: Dafina Zeqiri i kthehet vendit të vjetër (FOTO)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e mbaroi turneun e saj në Kosovë e në Shqipëri dhe sa hap e mbyll sytë u largua nga këtu.

Mirëpo Dafina nuk ka shkuar në Shtetet e Bashkuara ku po jeton aktualisht, por në një vend tjetër.

Zeqiri i është drejtuar Suedisë, ku edhe është rritur dhe prej nga ka ardhur në Kosovë si këngëtare.

“Pas 15-të orë ferr në fluturim, më në fund në shtëpi. Kanë kaluar më shumë se dy vjet”, ka shkruar këngëtarja, duke i shtuar këtij mesazhi flamurin e Suedisë në fund.

Është ky edhe vendi që ajo e quan shtëpi përmes një postimi në Instagram, ku thotë se ka pasur 15 orë fluturim deri atje.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, Dafina ka dhënë edhe një intervistë për Prive, ku rrëfen jetën në SHBA dhe planet e së ardhmes për karrierën. /Prive.al

]

Artikuj të ngjashëm