Kujtimi më i bukur për nënën e Robertit i përjetësuar në këngë (VIDEO)

By

Dje ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës.

Ajo u kujtua nga djemtë e saj por edhe ish-nuset, Nora dhe Tuna, përmes Instagramit, me fjalët më të mira.

Sonte, Roberti shpërndau një këngë e cila do të mbetet kujtimi më i bukur për të ndjerën Teutë, e komponuar nga burri i saj, Tomor Berisha, në vitin 1973.

Kënga quhet ‘Ktheh Teuta’ interpretuar nga Robert Laci./Prive.al

Artikuj të ngjashëm