“10-të gjëra që s’i keni ditur” për artistët shqiptarë! (VIDEO)

By

 

Ka shumë kohë që Prive sjellë cd të shtune rubrikën “10-të gjëra që s’i keni ditur për…”, duke publikuar materiale me artistët shqiptarë.

Përgjatë gjithë këtij sezoni Prive ka sjellë emra të njohur të skenës shqiptare, të cilët kanë treguar se çfarë nuk kemi ditur për ta!

Por meqë jemi pak pushim me emisionin në Klan Kosova, dhe sot është e diele e ndoshta sapo jeni zgjuar dhe po kërkoni diçka që t’iu shoqërojë derisa pini kafen e mëngjesit, po ua rikujtojmë disa nga intervistat me 10-të gjëra që të famshmit shqiptarë kanë treguar për Prive:

Artikuj të ngjashëm