Çfarë po tymos Fjolla Morina?

By

Njihet për vajzë rebele dhe shumë jo konvencionale. Fjolla Morina e tillë është edhe në muzikën që bën e edhe në paraqitjet publike.

Mbrëmjen e së mërkurës ajo e ka kaluar sipas qejfit të vet, duke tymosur shisha.

Imazhet e mbrëmjes relaksuese që ka pasur këngëtarja, i ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ku duket se është kënaqur.

Ajo është një nënë e përkushtuar e dy vajzave, por di t’i kushtojë kohë edhe vetes.

Së fundmi ajo është paraqitur mjaft në formë duke qenë se nuk ka shumë kohë që është bërë nënë për së dyti.

Fjolla i është dedikuar jashtëzakonisht shumë palestrës, edhe këtë e dëshmon përmes fotografive në rrjetet sociale, duke publikuar herë pas here edhe vaktet e shëndetshme me të cilat ushqehet ajo. /Prive.al/

18052575_1359063567520929_1119999225_n

Artikuj të ngjashëm