Urimi më i mirë për ditëlindje Arta Bajramit i erdhi nga vëllai

By

Arta Bajrami sot po feston ditëlindjen e saj të
39-të.

Me siguri këngëtarja ka marrë shumë mesazhe
urimi mirëpo ai publik dhe më i miri, erdhi nga vëllai i saj, Don Arbas –
poashtu artist dhe dikur reper.

Ai hyri në Instagram për t’i shkruar fjalët më
të mira për motrën e tij.

“Faleminderit motra ime e dashur, për të qenë
zëri i përsosur i karrierës muzikore të jetës time. Superheronjtë janë një në
milion. Motrat si ti janë një në jetë. Gëzuar ditëlindje”, shkroi artisti nën
imazhin e Artës të postuar në llogarinë e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm