Teuta Kurti flet për rastin e abuzimit në Drenas: Prind jom vet… (VIDEO)

By

Përmes rubrikës “Çitja
pikën” në Prive, Teuta Kurti foli për rastin e abuzimit seksual të 16-vjeçares
në Drenas, rast i cili bëri bujë jo vetëm në trojet shqiptare por edhe jashtë tyre.

Këngëtarja tha se është
një temë shumë e ndjeshme dhe e ka prekur në mënyrën më të keqe të mundshme.

Ajo shpreson që drejtësia
të arrijë aty ku duhet pasi fajtori duhet të dënohet.

Më poshtë videoja në të cilën Teuta flet për këtë rast./Prive.al

Artikuj të ngjashëm