Takim në mes tri shoqesh: Leonora Jakupi, Vesa Luma e Jehona Sopi në një fotografi

By

Qenkan mike shumë të mira dhe s’e
paskemi ditur!

Këngëtaret e njohura Jehona Sopi,
Vesa Luma dhe Leonora Jakupi, janë fotografuar bashkë gjatë një mbrëmjeje mes
mikesh, duke ndarë bisedë dhe verë të kuqe.

Treshja e njohur kanë publikuar
fotografinë e përbashkët, në një lokal në Prishtinë derisa dukeshin tejet të
fokusuara në atë që po flisnin, ndërsa rreth tyre kishte pak njerëz për të mos
thënë fare.

Përndryshe, Vesa Luma sonte rrëfen historinë e të shkuarit në Zelandën e Re në një intervistë në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm