Surprizë: Irkenc Hyka rikthen Kaltrina Selimin në këngën e re (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Kaltrina Selimi na njoftoi se po sjell këngë të re mirëpo nuk e zbuloi se projekti është në bashkëpunim.

Ajo solli duet me Irkenc Hykën i cili sapo u publikua dhe gjendet në youtube.

Kënga quhet ‘Kthema’ dhe është realizuar nga Irkenci ndërkaq për tekstin u përkujdes MUMA.

Në vazhdim mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm