Stresi bëhet romantik nga burgu, uron bashkëshorten për ditëlindje (FOTO)

By

Stresi është bërë romantik edhe pse në burg.

E fejuara e tij Kejsi festoi ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi i tij.

Reperi hyri në Instagram dhe postoi disa fotografi me të dhe
shkroi: “Edhe 100 e shtrenjta ime”.

Këtë ditëlindje ata nuk e festuan dot bashkë pasi Stresi ka
muaj që është në burg për shkak se iu gjet drogë dhe armë në një hotel në Tiranë.

Megjithatë, artisti nuk e harroi këtë ditë dhe e uroi në mënyrën
më të veçantë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm